Хацкевич: Не звертаємо уваги не результат

Наставник Динамо прокоментував поразку у першому матчі в Марбельї.

Товариські матчі
завершено
-

Головний тренер Динамо Олександр Хацкевич вважає, що програш у товариському матчі не важливий, адже пріоритетним завданням є перевірка функціонального стану гравців. Про це він розповів офіційному сайту клубу.

"Давно не грали, це була перша гра за місяць. Зіграли в нових поєднаннях, подивилися, хто як почувається після тих навантажень, які були у хлопців. Тож на результат ми особливо не звертаємо уваги.

"Ярмоленко зіграв з рюкзаком, а суддя забув про VAR": найбільш скандальний момент матчу Герта – Борусія Д завів мережу

Було багато технічного браку, але зрозуміло, що зараз голова та ноги разом не працюють. Завдання було однаковим для обох команд у кожному з таймів, але футбол трішки відрізнявся. Другий тайм був більш інтенсивним, можливо, трішки не вистачало гостроти. Проте, в першу чергу, нам потрібно подивитися, хто як почувається після чотирьох днів роботи", – сказав Хацкевич.

Нагадаємо, учора Динамо поступилося Санкт-Галлену з рахунком 0:2. Сьогодні кияни спробують реабілітуватися у матчі з норвезьким Хйоугесунном.