Халл Слуцького не виграв 6-й матч поспіль, програвши після 2:0 на свою користь

25 листопада 2017 Читать на русском

Екс-наставник збірної Росії Леонід Слуцький опинився на межі відставки в клубі другого англійського дивізіону.

Халл Сіті під керівництвом російського тренера зазнав 6-ї поспіль невдачі у Чемпіоншипі. "Тигри", які набрали лише 2 очки за 6 турів, до 68-ї хвилини вели в рахунку проти чвертьфіналіста Кубка ліги Брістоль Сіті 2:0, однак примудрились програти 2:3.

Слуцький розсмішив гравців Халл Сіті, заспівавши відому радянську пісню з бананом в руках

"Відставка? Після 6 матчів без перемог потрібно щось міняти – це нормально. Але це буде рішення власників", – прокоментував Слуцький ситуацію англійським ЗМІ.

Халл посідає 20-е місце і лише на 4 очки випереджає Сандерленд, який бовтається у зоні вильоту. Брістоль Сіті перебуває у зоні плей-офф за право вийти в АПЛ.