Гвардіола: Поразка від "Евертона" жахливо вплинула на гравців "Ман Сіті"

15 січня 2017 Читать на русском

Головний тренер "Ман Сіті" Пеп Гвардіола прокоментував розгромну поразку своєї команди від "Евертона" (0:4) в рамках 21 туру АПЛ.

"Ми створили багато гольових моментів в першому таймі, але реалізувати їх не змогли. Суперник же своїми шансами скористався сповна. Пропущений гол на початку другого тайму став психологічно важким для команди.

"Евертон" – "Ман Сіті" – 4:0. Відео голів та огляд матчу

Ми можемо грати краще. Ця поразка жахливо вплинула на гравців, але такі ситуації іноді трапляються. Після гри сказав футболістам, щоб вони залишалися позитивними, тому що в нинішньому сезоні вони провели кілька фантастичних матчів, які не завжди давали потрібний результат", – цитує Гвардіолу BBC.

Підписуйтесь на push-повідомлення від "Футбол 24", щоб першими дізнаватися про найважливіші футбольні новини та/або події в центральних матчах українського і світового футболу