Гвардіола: Перемогти Наполі двічі поспіль – це неймовірне досягнення

2 листопада 2017 Читать на русском

Головний тренер Манчесер Сіті Хосеп Гваріола прокоментував перемогу над Наполі (4:2) у Лізі чемпіонів.

"Двічі перемогти Наполі впродовж двох тижнів – це неймовірне досягнення. Наполі, мабуть, найкраща команда, з якою я зустрічався у своїй кар'єрі.

Ми намагались заблокувати їхній лівий фланг, але вони все одно змогли подолати нашу оборону і забити першими. Наполі знищував Манчестер Сіті у стартові 20 хвилин матчу.

Наполі – Манчестер Сіті – 2:4 – Відео голів і огляд матчу

Мені сподобалось, як моя команда відреагувала на ситуацію на полі, зокрема за рахунку 2:2. Бернарду Сілва добре увійшов у гру і чудово рухав м'яч.

Я дуже гордий за свою команду, адже усвідомлюю, яку команду ми здолали. Я закоханий в Наполі, в те, як вони передають м'яч, в їхній короткий пас. Вони не давали нам ні секунди на роздуми у стартові 20 хвилин матчу. Манчестер Сіті не мав сміливості у своїх діях.

Наполі і Ман Сіті дуже схожі команди, ми полюбляємо контролювати м'яч і тиснути на суперників. У такому випадку, хто використає свої нагоди краще, той і переможе", – цитує Гвардіолу Mediaset Premium.