Гвардіола: Браво зіграв один з найкращих матчів, які я бачив

10 вересня 2016 Читать на русском

Головний тренер "Ман Сіті" Хосеп Гвардіола прокоментував гру своєї команди в переможному дербі проти МЮ (2:1).

"МЮ був сильніший за нас у повітрі. Було багато верхових передач у другому таймі, і ми не мали на це впливу, бо вони грали сильніше у повітрі. Неможливо домінувати на полі МЮ весь матч. Але ми мали краще використовувати свої шанси на контратаках. На останніх хвилинах могло статись будь-що через навіси суперника, та наші центрбеки зіграли відмінно.

Виступ Браво був одним з найкращих, які я колись бачив. Люблю воротарів, які високо грають. Навіть після пропущеного голу він продовжив починати атаки, як ми і планували. Це завдяки і Клаудіо ми так добре провели перший тайм. У футболі важливо, як ти реагуєш на свої помилки", – розповів Гвардіола, натякаючи на момент втрати Браво м'яча, який привів до голу МЮ.

Моурінью пояснив першу поразку в МЮ: Суддя не поставив 2 пенальті, я помилився з кількома гравцями

Підписуйтесь на push-повідомлення від "Футбол 24", щоб першими дізнаватися про найважливіші футбольні новини