Капітан Ісландії Гуннарсон: Україна після перерви здулася в фізичному плані

7 вересня 2017 Читать на русском

Капітан збірної Ісландії Арон Гуннарсон прокоментував перемогу своєї команди над Україною (2:0).

"У нас був чіткий план на гру проти України. Чи виконали ми його? Подивіться на результат зустрічі. Всі в команді були спокійні. Ніякого хвилювання. У складі суперника дійсно було кілька футболістів найвищого рівня, які можуть створити гол, буквально з нічого. Але оборона Ісландії була на висоті.

Другий тайм у нашому виконанні був практично ідеальним. Ми знали, що доб'ємося успіху. Під час підготовки до поєдинку, тренери припускали, що суперник, після довгого і стомлюючого перельоту, здується в фізичному плані після перерви. Так і сталося. Я пишаюся нашою командою", – цитує Гуннарсона Команда №1.

Дві золоті перемоги. Шанси України на ЧС-2018 після поразки від Ісландії

Кваліфікаційний матч до ЧС-2018 Ісландія – Україна завершився поразкою "синьо-жовтих" з рахунком 2:0. Андрій Шевченко поділився враженнями від поєдинку. Дивіться відео голів та огляд матчу Ісландія – Україна.