Історичний вихід в півфінал у відеоогляді матчу Грузія – Ізраїль – 0:0 (3:4 – по пенальті)

1 липня 2023 Читать на русском

Грузія поступилася Ізраїлю у чвертьфіналі домашнього Євро-2023. Дивіться відео голів і огляд матчу на "Футбол24".

В першому чвертьфінальному матчі молодіжного Євро зустрічалися збірні Грузії та Ізраїлю. Команди в основний час не потішили глядачів забитими м'ячами. Доля путівки у півфінал вирішувалася в серії післяматчевих пенальті. Грузини двічі схибили, а ось Ізраїль всі 11-метрові забив.

Євро-2023: Ізраїль вибив Грузію в серії пенальті, ставши першим півфіналістом турніру – прикрий виліт представників УПЛ

Ізраїль вперше у своїй історії зіграє у півфіналі турніру. Їхнім суперником буде переможць пари Англія – Португалія, які гратимуть 2 липня.