Громов: Що нас не вбиває, те робить сильнішими

15 вересня 2017 Читать на русском

Півзахисник Зорі Артем Громов прокоментував поразку своєї команди від Естерсунда (0:2).

"У першому таймі наче добре грали, краще за суперника, мали моменти, але не забили. Потім намагалися дотиснути, але пропустили контратаку. Другий пропущений м'яч – це наслідок того, що побігли вперед.

У перерві тренер просив додати в швидкості і постаратися підвищити темп. Ми намагалися, бігли вперед. Потрібно віддати належне супернику, який чудово оборонявся і вибігав в контратаки, чим скористався і виграв.

Що нас не вбиває, те робить сильнішим. Далі будемо намагатися грати краще", – цитує Громова Sport Arena з посиланням на ТК Футбол 2.

Вернидуб: Склалось таке враження, що на поле вийшли зірки

Нагадаємо, вчора Зоря в рамках першого туру групового етапу Ліги Європи вдома в Львові програла Естерсунду з рахунком 0:2.