Гравець Карпат Бусько втратив свідомість під час матчу студентської збірної України

22 серпня 2017 Читать на русском

Захисник студентської збірної України Андрій Бусько втратив свідомість під час матчу проти Південної Кореї в рамках 2 туру групового етапу XXIX Всесвітньої літньої Універсіади.

Під час поєдинку 2 туру групового етапу XXIX Всесвітньої літньої Універсіади, яка проходить у Тайбеї, гравець Карпат Андрій Бусько знепритомнів прямо на полі. Інцидент стався на 80 хвилині матчу, повідомляє Xsport.

Як повідомляє джерело, арбітр довго не зупиняв поєдинок. Пізніше Бусько близько 15 хвилин лежав на газоні в оточенні гравців та медиків, оскільки швидка не могла проїхати на стадіон. На щастя, українець прийшов до тями та був доставлений до лікарні.

Нагадаємо, матч закінчився поразкою України з рахунком 0:5. В останньому турі проти лідера групи D Аргентини Україну для виходу з групи влаштує лише перемога. Матч Аргентина – Україна відбудеться 23 серпня.