Грандіозна бійка у матчі Байя – Віторія завершилась 10-ма вилученнями та достроковим припиненням гри

19 лютого 2018 Читать на русском

У Бразилії матч Віторія – Байя був достроково завершений через брак гравців на полі.

Пристрасті у принциповому дербі розгорілись на початку другого тайму, коли Вінісус ударом з пенальті зрівняв рахунок (1:1) та спровокував масову бійку. Форвард Віторії провокативно почав танцювати перед фанатами, що дуже не сподобалось голкіперу Байї, який одразу ж почав з'ясовувати стосунки зі своїм суперником.

Канкава влаштував бійку в товариському матчі проти Анжи

Після сутички, яка тривала близько 16-ти хвилин арбітр вилучив з поля трьох гравців Віторії, а також двох футболістів Байї. Крім цього, червоні картки отримали два запасні гравці команди-господаря поля.

11 хвилин команди грали 8 на 9, однак після того, як ще два футболісти Віторії були вилучені з поля, арбітру довелось достроково зупинити матч, інформує BBC.