"Гранада" сенсаційно перемогла "Севілью", Кравець відзначився асистом

3 грудня 2016 Читать на русском

У матчі 14-го туру чемпіонату Іспанії "Гранада" вдома перемогла "Севілью" з рахунком 2:1.

Перший тайм поєдинку був доволі млявим. Господарі здебільшого оборонялись і покладали сподівання лише на контратаки. "Севілья" ж повністю домінувала на половині поля суперника і намагалась розхитати масовану оборону "Гранади".

Проте андалусійці, схоже, заколисали самі себе тривалим перекочуванням м'яча і пропустили разючий контрвипад "Гранади". Відкрили рахунок саме господарі: Бога віддав чудовий пас на Перейру, той точним ударом переграв голкіпера.

Друга половина видалась більш активною, адже "Севілья" кинулась відіграватись. Хвилі атак колективу Сампаолі розбивались об захисні редути суперника. А на 56-й хвилині "Гранада" подвоїла свою перевагу. Після навісу з кутового Кравець переправив м'яч на дальню стійку, де Ломбан без перешкод переправив м'яч у ворота.

На 90+4 хвилині "Севілья" з пенальті спромоглась лише відіграти 1 м'яч.

Таким чином "Гранада" здобула першу перемогу в сезоні. "Севілья" лишається 3-ю.