"Гранада" перемогла "Хетафе", а "Леванте" з "Лас-Пальмасом" розійшлися "сухим" миром

31 серпня 2015 Читать на русском

В заключних матчах 2-го туру Прімери "Хетафе" на "Колісеумі" приймав "Гранаду, а в Лас-Пальмас завітали валенсійці.

В 2 турі іспанської першості на "Колісеум Альфонсо Перес" "Хетафе" приймав "Гранаду". Гра завершилась із рахунком 2:1 на користь гостей, які свої м'ячі забивали в першій половині. Спочатку на 25 хвилині з позначки відзначився Ель-Арабі, а за 4 хвилини подвоїв перевагу Суксес. "Іспанський Челсі" зумів лише відповісти голом наприкінці зустрічі завдяки прекрасним діям Лафіти.

В другому матчі між "Лас-Пальмасом" та "Леванте" глядачі голів так і не побачили. Проте стали свідками аж 6 жовтих карток в другому таймі. Більше нічим команди не запам'яталися.