Гольове і турнірне божевілля у відеоогляді матчу Маккабі Хайфа – Бенфіка – 1:6

3 листопада 2022 Читать на русском

Бенфіка розгромила Маккабі Хайфу в останньому турі Ліги чемпіонів. Дивіться відео голів та огляд найцікавіших моментів на Футбол 24.

Португальці були стриманими до перерви – забили зусиллями Рамуша, пропустили від Чері з пенальті. У другому таймі машина завелась і її було складно зупинити. У ворота ізраїльтян влетіло 5 голів, останній з яких аж у доданий арбітром час.

Мілан розбив Зальцбург і вийшов у плей-офф Ліги чемпіонів, Бенфіка дивом зіпсувала перспективи ПСЖ в 1/8 фіналу

Гольова феєрія дуже допомогла Бенфіці. Річ у тім, що вона разом з ПСЖ набрала 14 очок і мала однакову різницю забитих і пропущених (16:7). У боротьбі за перше місце вирішальним став показник голів на виїзді (9 проти 6), який і дозволив "орлам" фінішувати першими у квартеті Н. Маккабі Хайфа вилетів з єврокубків.