Гольова передача Каряки й ростовці без Худоб’яка програють. "Волга" - "Ростов" - 2:1. ВІДЕО

21 квітня 2014 Читать на русском

Команда екс-карпатівця Ігоря Худоб’яка поступилася на виїзді аутсайдеру чемпіонату "Волзі".

Українському футболісту Андрієві Каряці не знадобилося багато часу, щоб допомогти розпечатати ворота гостей. Вже на першій хвилині матчу Польчак реалізував передачу українця й відкрив рахунок. А вже у другому таймі Саркісов подвоїв перевагу нижньоновгородців. Все, на що спромігся "Ростов" без Ігоря Худоб’яка, це на гол Дзюби аж на 90-й хвилині поєдинку.

Український півзахисник Андрій Каряка на полі провів 68 хвилин.

Після цієї поразки "Ростов" утратив нагоду потіснити із сьомої сходинки "Амкар", відповідно залишається на восьмому місці. А "Волга" відчайдушно намагається врятуватися й потрапити хоча б до зони перехідних матчів. Відстань до "Томі", що йде чотирнадцятою, вже складає лише 3 пункти.