Голкіпер Вольфсбурга заявив, що його команді пощастило у матчі з Шахтарем

13 березня 2020 Читать на русском

Голкіпер Вольфсбурга Кун Кастелс прокоментував поразку в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи проти Шахтаря (1:2).

"У першому таймі ми не грали добре, діяли пасивно, давали грати Шахтарю. Нам пощастило, що на перерву ми йшли за рахунку тільки 0:1.

Вольфсбург – Шахтар: 19-річний герой зі сталевими яйцями, або Україна < Бразилія – оцінки "гірникам" за німецький успіх

У другому таймі проявили себе краще, Шахтар більше закрився. Заслужено зробили рахунок 1:1. Різниця в другому таймі була в ефективності – у Вольфсбурга теж були шанси, але ми їх не використали", – цитує Кастелса Sportbuzzer.

Нагадаємо, Шахтар обіграв Вольфсбург з рахунком 2:1 завдяки голам Жуніора Мораєса і Маркоса Антоніо. Коли відбудеться матч-відповідь наразі невідомо – УЄФА скасував матчі єврокубків, заплановані на наступний тиждень.

"Коваленко має розібратися у собі": чому Алан Патрік розкрився тільки зараз, а Шахтарю треба готуватися до найгіршого