Голкіпер Торпедо Кутаїсі парирував пенальті на 90+4 хвилині золотого матчу проти Динамо Тбілісі та приніс своїй команді чемпіонство

27 листопада 2017 Читать на русском

Голкіпер Торпедо Кутаїсі Роін Квасхвадзе здійснив подвиг у золотому матчі чемпіонату Грузії проти Динамо Тбілісі.

Динамо Тбілісі перед заключним матчем чемпіонату Грузії випереджало Торпедо у турнірній таблиці на 2 очки, тож могло собі дозволити зіграти внічию. На 90+4 хвилині матчу за рахунку 1:0 на користь Торпедо арбітр призначив спірний пенальті, який героїчно парирував голкіпер команди з Кутаїсі Квасхвадзе. Цей епізод вирішив долю гри, яка так і завершилась мінімальною перемогою Торпедо.

Таким чином Торпедо вперше з 2002 року став чемпіоном Грузії.

47-річний англійський голкіпер Басток побив божевільний рекорд світу за кількістю офіційних матчів