Голкіпер "Таврії" втратив свідомість, отримавши важку травму у матчі з "Металістом 1925"

25 жовтня 2016 Читать на русском

Воротар сімферопольської "Таврії" Ігор Левченко зазнав важкої травму у матчу з харківським "Металістом 1925".

На 63-й хвилині поєдинку страж воріт, граючи на випередження, жорстко зіштовхнувся з капітаном харківської команди Сергієм Давидовим. Заволодівши м'ячем, Ігор Левченко отримав сильний удар ногою по голові і втратив свідомість. Після екстреної допомоги лікарів "Металіста 1925", Ігор Левченко прийшов до тями і продовжив гру і здійснив кілька сейвів.

Однак на 69-й хвилині, після невеликого стику, Ігор Левченко знову опинився на газоні і наслідки попереднього зіткнення дали про себе знати. Проте і на цей раз голкіпер не попросив заміну, а дограв матч до кінця.

Лише сьогодні, після проходження медобстеження, Ігор Левченко дізнався, що у нього серйозна травма – перелом передньої стінки правої гайморової пазухи зі зміщенням, струс мозку і набряк речовини мозку.

Додамо, що "Металіст 1925" переміг "Таврію" (5:2) і побажав Ігорю Левченку якнайшвидшого одужання.