Голкіпер ПСВ у лікарні через важку травму під час гри

28 жовтня 2013 Читать на русском

Лихо в лавах опонента! Голкіпер суперника українського "Чорноморця" у Лізі Європи ПСВ Пшемислав Титонь зазнав важкої травми у матчі чемпіонату Нідерландів проти "Роди".

Виїзна поразка 1:2 виявилась нічим, порівняно з шоком, який довелось пережити ейндховенцям вже в компенсовані арбітром хвилини.

Парирувавши м'яч, польський воротар вкрай невдало приземлився. Після важкого удару головою Пшемислав залишився непорушно лежати на газоні. Близько двадцяти хвилин тривала пауза у грі. Та врешті-решт Титоня повернули до тями та під оплески фанів його вивезли з арени у кареті швидкої допомоги.

У лікарні у голкіпера виявили струс мозку та ушкодження стегна. Словом це вже не перший схожий інцидент за участю поляка. Титонь вже отримував струс мозку в ігровому епізоді два роки тому.