Голкіпер голом вивів команду до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів КОНКАКАФ – відео драматичної перемоги

27 лютого 2020 Читать на русском

Воротар мексиканського Тігрес Нахуель Гузман став героєм 1/8 фіналу Ліги чемпіонів КОНКАКАФ між Тігрес та Альянсом.

Ліга чемпіонів КОНКАКАФ, 1/8 фіналу, матч-відповідь

Тігрес – Альянс – 4:2

Голи: Валенсія, 10, Жиньяк, 18, 23, (пен.), Гузман, 90+4 – Портільйо, 34, 42

Матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів КОНКАКАФ між мексиканським Тігрес та сальвадорським Альянсом завершився неймовірною перемогою перших.

Тренер африканського клубу зняв штани перед фанатами колишньої команди – епічне відео

Тігрес вже на 23 хвилині вели у рахунку 3:0 завдяки дублю відомого французького нападника Андре-П'єр Жиньяка та голу Еннера Валенсії. Сальвадорці ще до перерви відповіли дублем Портільйо.

Такий рахунок виводив Альянс до наступного раунду, адже сальвадорська команда перемогла в першому поєдинку. Гра підходила до завершення, і на останніх хвилинах голкіпер Тігрес Гузман вирішив допомогти команді при стандартному положенні. Саме йому і судилось стати героєм зустрічі – Нахуель ударом головою приніс драматичну перемогу своїй команді та вихід до наступного раунду.

Кадзуйосі Міура – найстарший футболіст світу. Як стати першою зіркою чемпіонату Японії і не втратити мотивацію в 53 роки