Голи Бондаренка та Судакова претендують на звання найкращого у чвертьфіналах Євро-2023

3 липня 2023 Читать на русском

Одразу двоє українців можуть стати авторами найкрасивішого взяття воріт у турі чемпіонату Європи, що минув.

УЄФА на своєму сайті назвав претендентів на найкращий гол 1/4 фіналу молодіжної першості. Серед номінантів на визнання опинилися Артем Бондаренко та Георгій Судаков, які своїми м'ячами у ворота Франції вивели Україну у півфінал Євро-2023 та на Олімпіаду-2024.

Франція – Україна: УЄФА назвав найкращого гравця чвертьфіналу Євро-2023

До списку також увійшли Ентоні Гордон зі збірної Англії за гол у ворота Португалії та Райан Шеркі за влучний постріл у матчі з українцями.

Проголосувати за наших хлопців можна на посиланням.

Нагадаємо, у чвертьфіналі Євро-2023 Україна сенсаційно здолала Францію з рахунком 3:1, а у півфіналі зіграє з однолітками з Іспанії. Матч відбудеться в середу, 5 липня, о 22:00.

Україна вийшла у півфінал Євро-2023 – команда Ротаня сенсаційно переграла Францію й пробилася на Олімпіаду!