Гол Ягодінскіса не допоміг "Динамо" втримати перемогу над "Мюнхеном-1860"

25 січня 2016 Читать на русском

У черговому контрольному поєдинку на зборах в іспанській Марбельї київське "Динамо" зустрічалось із представником 2-ї німецької Бундесліги - клубом "Мюнхен-1860".

Гра завершилась із рахунком 1:1. Відзначимо, що першими забили "біло-сині" - після серії небезпечних моментів біля воріт супротивника Ягодінскісу все ж вдалося вразити ворота наприкінці першої 45-хвилинки - Віталій замкнув головою навіс з кутового. Відігралися мюнхенці в другому таймі - на 53 хвилині Ромуальд Ляказетт після прикрої помилки киян отримав м'яча в центрі карного та головою пробив в дальній від Бущана кут.

Відзначимо, що гра була рівною, проте трохи небезпечніше все ж діяли кияни. Також додамо, що в першому таймі вийшов молодіжний склад, а вже у другому на полі з'явились провідні лідери київського клубу.

Нагадаємо, що наступним суперником "Динамо" на іспанських зборах буде польський "Лех".

Перший тренувальний збір. Марбелья, Іспанія. Товариський матч

"Динамо" - "Мюнхен-1860" - 1:1

Голи: Ягодінскіс, 44 - Ляказетт, 53

Попередження: Гармаш, 70, Хачеріді, 86

Стартовий склад "Динамо": Рудько – Тимчик, Ягодінскіс, Бурда, Антунеш – Петрович – Мякушко, Велозу, Андрієвський, Циганков – Теодорчик

На заміну виходили: Бущан, Яремчук, Буяльський, Сілва, Гусєв, Рибалка, Гонсалес, Віда, Гармаш, Хачеріді, Мораєс

Теодорчик вирвав для "Динамо" перемогу в напруженому матчі з "Цзянсу Сайнті"