Гол п'ятою і розкішний штрафний у відеоогляді матчу Лестер – Ноттінгем Форест – 4:0

4 жовтня 2022 Читать на русском

Лестер здобув першу перемогу в чемпіонаті, розгромивши Ноттінгем Форест. Дивіться відео голів та огляд зустрічі.

Доля зустрічі була вирішена ще до перерви завдяки натхненній грі Меддісона. Плеймейкер Лестера оформив дубль дальнім пострілом з рикошетом і розкішним виконанням штрафного. Між голами Джеймса "втиснувся" Барнс, якому також вдався якісний обвідний удар.

Лестер здобув першу перемогу в АПЛ, розбивши Ноттінгем Форест – Роджерс врятований, ефектний гол п'ятою, дубль Меддісона

По перерві Лестер добив суперника. Той-таки Меддісон різкою передачею низом знайшов Даку, а замбієць дотиком п'яти переправив м'яч у ворота – 4:0.