Гол на першій хвилині та гучна сенсація у відеоогляді матчу Швейцарія – Португалія

13 червня 2022 Читать на русском

Підопічні Мурата Якіна несподівано обіграли португальців у поєдинку Ліги націй (1:0). Дивіться відео гола і огляд зустрічі.

Кріштіану Роналду пропускав гру, отримавши відпочинок від Фернанду Сантуша, а господарі забили вже на першій хвилині. Нападник Бенфіки Харіс Сеферовіч ударом головою відкрив рахунок – м'яч влетів точно в кут воріт.

Швейцарія вистраждала перемогу над Португалією завдяки дивам голкіпера, Словенія здійснила камбек проти Сербії

Цей гол виявився єдиним у матчі, хоча цікавих подій вистачало – скасований гол Португалії, пенальті у ворота гостей та його скасування після перегляду VAR. Героєм матчу став воротар Швейцарії Йонас Омлін, який здійснив 8 сейвів.

1:0 – Швейцарія набрала перші очки в Лізі націй, але все ще перебуває на останній сходинці групи А2. Португальці після своєї поразки і перемоги Іспанії над Чехією опустилися на другу сходинку квартету.