Гол міжсезоння Греньє, пенальті Черишева, характер "королів". "Ліон" - "Реал" - 2:2. ВІДЕО

25 липня 2013 Читать на русском

На ліонському "Стад Жерлан" відбувся товариський матч між іспанським та французьким грандами. Перший тайм з відчутною перевагою господарів, які відзначились ідеальним голасо.

Усередині першої половини гри проти екс-команди Бензема "реалісти" пропустили від Клемана Греньє, який ідеально зловив кулю в повітрі і відправив точнісінько у ціль! Інтернет уже шумить, що це поки найкраще влучання у поточному міжсезонні.

Відзначимо, що у старті "Реала" лідер команди Кріштіану Роналду, а також російський хавбек Денис Черишев, з чийого флангу пішла гольова подача "ткачів".

Португалець провів не найкращий свій матч, а молодий росіянин зумів повести за собою. Саме Xеришев у другому таймі заобив пенальті за рахунку 2:0 на користь ліонців. Покарання виконав донедавна партнер по кантері Альваро Мората. А наприкінці гри бразилець Каземіро взагалі зрівняв рахунок. Ось так, і без Роналду можуть "королі"!

"Ліон" - "Реал" - 2:2 (1:0)

Голи: Греньє, 20, Лісандро Лопес, 61 - Мората, 78 (пен.), Каземіро, 84