Гол Балотеллі лише підігрів мрію на камбек – відомі фіналісти битви за останню путівку в Серію А

21 травня 2021 Читать на русском

Відбулись матчі-відповіді півфіналів плей-офф за третю путівку до Серії A сезону 2021/22.

Серія В, півфінал плей-офф, матчі-відповіді

Монца – Чіттаделла – 2:0

Голи: Балотеллі, 58, Д'Алессандро, 78

Лечче – Венеція – 1:1

Голи: Петтінарі, 65 – Араму, 45+3, (пен.)

Вилучення: П. Родрігес, 90+6 (Лечче)

Нереалізований пенальті: Манкосу, 80, (Лечче)

Монца мала здійснити фантастичний камбек у грі з Чіттаделлою – клуб Берлусконі поступився із рахунком 3:0 у першій грі. Попри тотальну перевагу, перший тайм пройшов без голів. А от у другому Балотеллі подарував надію на камбек, а Д'Алессандро на 78 хвилині забив другий м'яч. Втім, Чіттаделла зуміла більше не пропустити та оформила путівку до фіналу.

Президент Беневенто вигадав для команди "маріупольське" покарання за виліт у Серію В

А другим фіналістом плей-офф стала Венеція, яка була за крок від фіаско. В першому таймі Араму реалізував пенальті і, здавалось, зробив перевагу ще комфортнішою. Однак Лечче у другій половині зрівняв рахунок у матчі завдяки голу Петтінарі та міг забити ще раз, але Манкосу не реалізував пенальті. Кінцівка матчу вийшла емоційною, Лечче залишився у меншості та все ж не зміг забити такий важливий другий м'яч.

Таким чином, саме Чіттаделла та Венеція розіграють між собою третю путівку до Серії A у двоматчевому протистоянні. Перший поєдинок відбудеться 23 травня, а матч-відповідь – через 4 дні.

"Маліновського зустрічали двічі": Аталанта запросила ще одного українця – він готовий забивати за нашу збірну