Гладбах зимуватиме четвертим. "Борусія" (М) - "Майнц" - 1:0. ВІДЕО

18 грудня 2011 Читать на русском

Мьонхенґладбахська "Борусія" в домашньому матчі, який закривав програму 17-го туру німецької Бундесліги, обіграла "Майнц" - 1:0.

Переможний для господарів гол був забитий уже на 5-й хвилині зустрічі, коли Патрік Херман вразив ворота Крістіана Веткло після передачі Марко Ройса. До речІ, без свого лідера, Ройса, Гладбах взяв у двох попередніх матчах 1 очко із 6, втративши лідерські позиції.

Матч проходив у досить жорсткій боротьбі, про що свідчить кількість карток - по 3 на обдива колективи. А одразу по перерві арбітр вилучив за агресивне сперечання наставника "Майнца" Томаса Тухеля.

Перемогу господарів затьмарює лише чергове пошкодження Марко Ройса, який грав з не до кінця залікованою травмою, яке сталося за 7 хвилин до кінця гри. У турнірній таблиці "Борусія" М посідає четверте місце - 33 очки, відстаючи від лідера на 4 очки, а "Майнц" розташувався на 14-ій позиції - 18 очок.

"Борусія" (М) - "Майнц" - 1:0 (1:0)

Гол: Херман, 5