Гіггз розійшовся миром з Папою Гуйє на старті Олімпіади. ВІДЕО

27 липня 2012 Читать на русском

Перший офіційний матч збірної Великобританії за 52 останніх роки завершився внічию. Підопічні Стюарта Пірса не втримали перемогу в протистоянні з Сенегалом - 1:1.

Рахунок у матчі на "Олд Траффорд" - стартовому для британців на Олімпійських іграх в Лондоні - був відкритий вже на 20-й хвилині, коли Райан Гіггз навісив у штрафний, а Крейг Белламі невідпорно пробив у дотик.

Однак втримати перемогу господарям турніру не вдалося. На 82-й хвилині Мусса Конате завершив швидку контратаку, встановивши підсумковий рахунок - 1:1. Відзначимо, що у складі сенегальців весь матч провів харківський оборонець Папа Гуйє.

Свій наступний матч на Олімпіаді Великобританія проведе в неділю 29 липня, коли битиметься на "Уемблі" проти збірної ОАЕ, яка в четвер була бита у вольовому стилі Уругваєм (1:2).

Збірна Великобританії U-23 - Збірна Сенегалу U-23 - 1:1 (1:0)

Голи: Белламі 20 - Конате 82.

Великобританія: Бутланд, Річардс, Колкер, Тейлор, Бертран, Клеверлі, Аллен (Ремсі 63), Гіггз, Белламі (Корк 79), Старрідж (​​Сорделл 46).

Сенегал: О. Мане, С. Кісс, А. Ба, П. Гуйє, Зарго, Конате, С. Мане, І. Бальде (М. Гуйє, 67), Діаме, Г. Гуйє (Коуйате, 42), Суре (Каліду, 88).

Збірна ОАЕ U23 - Збірна Уругваю U-23 - 1:2 (1:1)

Голи: Матар, 23 - Рамірес, 42, Лодейро, 56

ОАЕ: Хасеіф, Хуссаін, Ахмад, Абдулрахман, Аль-Камал, Матар, (Аль-Хаммаді, 60), Халіл, Есмаїл, Сандур, Адулрахман, Ейса (Алі, 73)

Уругвай: Кампана, Аріас, Коатес, Альбін, Ролін, Кавані, Кальсада (Д.Родрігес, 70), Суарес, Рамірес (Урретавіскайа, 81), Агіррегарай (Лодейро, 46), Аревало