Герта вдома легко переграла Фортуну

4 жовтня 2019 Читать на русском

У першому матчі 7-го туру Бундесліги Герта здолала Фортуну. Результат та звіт поєдинку читайте на Футбол 24.

У вечір п'ятниці Герта вдома приймала Фортуну. Гості з Дюссельдорфа у середині тайму отримали право на пенальті – Дедрік Боята грубо зіграв прямою ногою проти Фінка й суддя не вагаючись вказав на позначку. Хеннінґс взявся пробивати й легко розвів голкіпера й м'яч у різні кути – 0:1.

Бундестім без Баварії – як би виглядала збірна Німеччини під час бойкоту Хьонесса

Утім, вже за 5 хвилин господарі відігрались – Вольф закинув з флангу у штрафний, а Ібішевіч у дотик класно переправив у ворота. А під завісу тайму Герта й зовсім змогла вийти уперед. Гол вийшов дуже схожим на попередній, змінились лише дійові особи – Даріда навісив з того ж флангу, а Ділросун ефектно пробив; 2:1.

По перерві берлінці зуміли забити третій й оформити комфортну перевагу у рахунку. Лукебакіо розібрався з двома захисниками та викотив на Даріду, а той без проблем переграв голкіпера – 3:1. Більше глядачі забитих м'ячів не побачили – упевнена перемога господарів у підсумку.