Герта перемогла РБ Лейпциг, майже весь матч граючи в меншості

17 грудня 2017 Читать на русском

Завершилось перше коло у німецькій Бундеслізі.

Програму 17 туру та першого кола Бундесліги загалом закривали РБ Лейпциг та Герта.

Активніше розпочали гості. Вже на 5 хвилині Зельке відкрив рахунок, відзначившись у воротах своєї колишньої команди. Через кілька хвилин Герта залишилась у меншості – Торунарінья отримав червону картку за фол останньої надії.

Це не завадило берлінцям розвинути свій успіх. Після подачі з флангу Калу ударом головою переправив м'яч у ворота. Перший тайм завершився з перевагою Герти у 2 голи.

На початку другої половини гри Герта забила втретє – дубль оформив Зельке. Форвард міг забивати ще, проте не реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером.

Лейпциг зумів таки скоротити відставання до мінімуму, проте на більше у господарів не вистачило ні сил, ні часу.

РБ Лейпциг зазнає першої домашньої поразки в чемпіонаті та ділить 3-6 місця у таблиці, маючи в активі 28 очок. У Герти 24 бали та 10 місце.