Гарний матч Коноплянки - "Севілья" у півфіналі Кубка Іспанії

28 січня 2016 Читать на русском

"Севілья" виграла і другий чвертьфінальний матч в рамках Кубка Короля. На виїзді команда Коноплянки розібралась з "Мірандесом" з рахунком 3:0.

Активність українського вінгера могла принести плоди у вигляді голу вже на старті зустрічі - м'ячу забракло кількох сантиметрів. Міг Коно і гольовий пас віддати, але опорник Іборра й інші партнери не показали виконавський клас. Навіть керманич "Севільї" Унаї Емері неодноразово схвально реагував на дії Євгена.

Українець провів загалом 68 хвилин, поступившись місцем на полі Гаелю Какута, і зіграв один із найкращих останніх матчів. Однак голи андалусійці забивали без його участі: Іборра використав пенальті за гру рукою, Муньйос замкнув простріл Вітоло зліва, а Коке реалізував навіс справа Какута. До слова, Коноплянка з Іборрою та Вітоло отримали найвищу оцінку від користувачів порталу Marca.