Гармаш фінансово допоміг провести Всеукраїнський дитячий турнір

29 серпня 2016 Читать на русском

Півзахисник "Динамо" та збірної України Денис Гармаш допоміг у організації Всеукраїнського футбольного турніру "Кубок STARWARD 2016".

16 команд з різних куточків України взяли участь у турнірі для дітей 2007 року народження. Змагання відбулися у Києві. Переможцями турніру стали гравці ФК "Чайка" з Києва. У фіналі вони здолали ДЮСШ Тернопіль. Третім став ФК “STARWARD”.

Організатором турніру став футбольний клуб "STARWARD". Велику фінансову підтримку надав Денис Гармаш, завдяки якому вдалось провести змагання на високому рівні і забезпечити учасникам гідні умови. Футболіст не тільки допоміг з фінансуванням турніру, але й особисто був присутній на нагородженні, вручив подарунки переможцям та взяв участь у фотосесії.

Як зазначив Гармаш, проведення дитячих турнірів вкрай необхідно для розвитку українського футболу в цілому і важливо зробити все можливе, щоб кожен маленький гравець мав шанс стати успішним відомим футболістом в майбутньому.

Шовковський передав свою футболку на благодійний аукціон для порятунку життя важкохворої дитини