Ганновер та Штутгарт зіграли внічию

24 листопада 2017 Читать на русском

У 13 турі німецького чемпіонату Ганновер вдома не переміг Штутгарт – 1:1.

На 7 хвилині господарі могли вийти вперед, але Харнік примудрився не влучити по м’ячу після флангового прострілу. На 24 хвилині воротар Чаунер після дальнього удару відбив м’яч перед собою, і японець Асано забив свій перший гол у Бундеслізі. Посеред другого тайму Саліф Сане ледве не зрівняв рахунок, але Штутгарт врятувала стійка. За 15 хвилин до кінця основного часу правила футболу порушив досвідчений Бадштубер. До "позначки" підійшов Ніклас Фюлькруг – 1:1. Відразу після реалізованого Нікласом пенальті Аого змарнував хороший шанс вивести Штутгарт вперед.

Ганновер набирає 19 очок та за очками наздоганяє сьомий Айнтрахт. У Штутгарта налічується 17 балів. У 14 турі команда Ханнеса Вольфа поїде до Бремена. Ганноверу буде дуже непросто, оскільки хлопці Брайтенрайтера зіграють проти Баварії.