"Гамбург" залишається у Бундеслізі після перемоги у додатковий час над "Карлсруе" (ВІДЕО)

1 червня 2015 Читать на русском

Таким чином, вічний годинник "Гамбурга" у Бундеслізі не зупиняється, а продовжує показувати 51 рік та 281 день перебування у найвищому ешелоні Німеччини.

Після нічиєї у першому матчі (1:1) "Гамбург" змушений був відіграватись на виїзді. "Динозаври" тривалий час намагались забити, проте пропустили контратаку на 78-ій хвилині, і Райнхольд Ябо вивів ефектно господарів вперед.

Всі намагання гостей перевести гру у додатковий час завершились успіхом на першій доданій до основного часу хвилині. Марсело Діас класно перекинув стінку зі штрафного, який арбітр призначив за потрапляння м'яча у руку захисника.

Перемогу "Гамбургу" приніс удар Ніколая Мюллєра на 115-ій хвилині.

На 120+2-ій хвилині господарі мали шанс зрівняти рахунок, проте Адлєр "взяв" удар з пенальті від Роувена Хеннінгса.