Гамбург 5-й рік поспіль не гратиме в Бундеслізі – диво-гол зберіг Герті місце в еліті

23 травня 2022 Читать на русском

Гамбург і Герта з'ясовували, хто гратиме в першій Бундеслізі 2022/23. Рахунок і огляд матчу – в цій новині на "Футбол 24".

Чемпіонат Німеччини. Плей-офф за місце в Бундеслізі. Матч-відповідь

Гамбург – Герта – 0:2 (перший матч – 1:0)

Голи: Боята, 4, Платтенхардт, 63

Вилучення: Тусар, 90+6 (Герта)

У Берліні Гамбург мінімально обіграв підопічних Фелікса Магата, тому в рідних стінах представнику Другої Бундесліги було достатньо і нічиєї. Втім, все пішло не за планом Гамбурга з самого початку.

Вже на 4-й хвилині Дедрік Боята вивів Герту вперед, замкнувши подачу з кутового. Рахунок за сумою двох матчів став рівним, а в другому таймі "Стара дама" забила вдруге. Платтенхардт до асисту додав і забитий гол. Марвін блискучим ударом зі штрафного закинув м'яч за комірець кіперу.

Останні секунди гості грали в меншості, але втримали перемогу. 0:2 – тріумф столичної команди.

Таким чином, Герта зберегла своє місце в еліті на сезон 2022/23 – досвідчений Фелікс Магат, який, за іронією долі, є легендою Гамбурга, не дозволив своїй колишній команді підвищитися у класі.

Повернулися в першу Бундеслігу Шальке та Вердер, а от Гамбург після вильоту в 2018 році проведе у другому дивізіоні вже 5-й сезон поспіль.

Лєвандовскі здобув "Золотий бутс" за підсумками сезону 2021/22 – другий поспіль тріумф форварда Баварії