"Гальські півні" заклювали "суперорлів". Франція - Нігерія - 2:0

30 червня 2014 Читать на русском

Підопічні Дідьє Дешама впевнено переграли представників африканського континенту - збірну Нігерії.

Нагадаємо, що п’ять років тому у товариській зустрічі нігерійці перемогли із рахунком 1:0.

Щодо самого матчу, то варто сказати, що збірна Франції виглядала більш сильною та повністю заслужила на сьогоднішню перемогу. “Гальські півні” створили більше моментів й більш грамотно побудували свою тактичну схему. Крім цього у їхньому складі технічніші гравці, ніж у команді нігерійців.

Але варто похвалити й африканців, які довго тримали свої ворота на замку та були досить креативними в атакувальних діях. Однак останні хвилини матчу були дуже напружені та важкі, особливо для “суперорлів”, які з усіх сил стримували штурм французів. Врешті-решт захист Нігерії дав тріщину і на 80 хвилині Погба відкриває рахунок.

Підопічні Дешама відразу зменшили оберти, але це не завадило їм збільшити свою перевагу, забивши другий гол втомленим нігерійцям. Підсумковий рахунок у матчі 2:0, і це означає, що Франція виходить у чвертьфінал, де зіграє із переможцем пари Німеччина — Алжир.

Склади команд:

Франція: Льоріс (капітан), Дебюші, Варан, Кошельни, Евра, Погба, Матюїді, Кабай, Вальбуена, Жиру, Бензема.

Нігерія: Еньяма, Амброус, Йобо (капітан), Ошаніва, Омеруо, Оназі, Мозес, Мікел, Муса, Одемвінгіє, Еменіке.

Франція - Нігерія - 2:0

Голи: 1:0 - Погба (80), 2:0 - Йобо (90+2 авт)

Франція - Нігерія онлайн трансляція матчу.