Галатасарай достроково став чемпіоном Туреччини – дербі з Фенербахче перетвориться на формальність

30 травня 2023 Читать на русском

Галатасарай виграв 23-й чемпіонський титул Суперліги у клубній історії.

Після виїзної перемоги над Анкарагюджю в матчі 36 туру чемпіонату Туреччини (4:1) Галатасарай достроково завоював чемпіонський титул. Команда Окана Бурука набрала 82 очки в турнірній таблиці Суперліги і стала недосяжною для Фенербахче, в активі якого 77 очок.

Ікарді оформив хет-трик за тайм, забивши на 12-й компенсованій хвилині – красивий розгром від Галатасарая

Таким чином, матч останнього туру чемпіонату між Галатасараєм і Фенербахче перетворений на формальність.

Цей чемпіонський титул став для "червоно-жовтих" 23-м у клубній історії.

Нагадаємо, кольори стамбульської команди захищають такі відомі гравці, як Фернандо Муслера, Лео Дюбуа, Лукас Торрейра, Ніколо Дзаньйоло, Мілот Рашица, Дріс Мертенс, Мауро Ікарді та Бафетімбі Гоміс.

"Я роздушу тобі голову". Арда Туран – головний бедбой футболу: бив арбітра, просив себе застрелити, мав Ердогана-свідка