Футзал, відбір до Євро-2018: Хорватія – Україна – 1:2. Відео голів і огляд матчу

12 квітня 2017 Читать на русском

Збірна України їде на Євро. Те, що нещодавно не вдалося національній збірній, зробила футзальна. Команда Олександра Косенка обіграла Хорватію у вирішальному матчі групи у відборі до чемпіонату Європи.

Лише перемога дозволяла Україні посісти першу сходинку у квартеті, адже у хорватів була краща різниця забитих та пропущених м’ячів. Суперники обмінялись голами в середині першого тайму і рахунок 1:1 протримався до останніх хвилин поєдинку.

Найважливіший гол євровідбору збірна України провела наприкінці матчу. Контратаку результативним ударом завершив Разуванов. За три хвилини, що залишились, хорвати, граючи із п’ятьма польовими, не зуміли врятувати гру. 2:1 – путівка на Євро дісталась команді Олександра Косенка.

Чемпіонат Європи з футзалу, де зіграють українці, відбудеться в лютому 2018-го у Словенії.

До слова, за матчем Хорватія – Україна стежив дует з гравців "Динамо" і "Шахтаря" – Домагой Віда та Даріо Срна.