Хет-трик асистів від Троссара у відеоогляді матчу Фулхем – Арсенал – 0:3

12 березня 2023 Читать на русском

Арсенал переграв Фулхем (0:3) у 27 турі англійської Прем'єр-ліги 2022/23. Відео голів і огляд матчу дивіться на "Футбол 24".

У першому колі "каноніри" вирвали важку перемогу вдома, оформивши камбек на 85 хвилині. "Котеджери" прагнули взяти реванш і перервати безвиграшну серію. Але Фулхему не вдалося зупинити машину Артети. Вже на початку зустрічі Арсенал мав шанс відкрити рахунок. М'яч опинився у сітці воріт, але ВАР скасував взяття воріт. Через декілька хвилин Габріел забив і вивів свою команду вперед. До перерви Арсенал ще двічі образив суперника. Всі голи були забиті з передач Троссара, який оформив хет-трик асистів. В другому таймі рахунок не змінився.

Хавбек Арсенала заробив штрафний, перечепившись за газон – навіть Артету шокувало комічне рішення судді

Арсенал відсвяткував п'яту перемогу поспіль в чемпіонаті. "Каноніри" впевнено лідирують у турнірній таблиці АПЛ із 66 очками. Найближчий переслідувач відстає на п'ять пунктів.

АПЛ: Арсенал знищив Фулхем – унікальний хет-трик, великий камбек, труднощі Зінченка, день Габріелів, гра без оборони