Фулхем – Манчестер Сіті – 0:3 – відео голів та огляд матчу

14 березня 2021 Читать на русском

Фулхем програв Манчестер Сіті у 28 турі АПЛ. Дивіться відео голів та огляд матчу Фулхем – Манчестер Сіті.

"Містяни" так і не змогли вразити ворота суперника до перерви, але в другому таймі оборона Фулхема посипалась. Розгром розпочав Стоунз, замкнувши подачу Канселу зі штрафного.

Ман Сіті легко розгромив Фулхем – Канселу віддав асист, Менді залишив Зінченка в запасі, Агуеро забив вперше за 417 днів

Два наступні голи лондонці "привезли" собі самі. Кавалейру пішов у авантюрний дриблінг біля власного карного майданчика, а потім ще й завадив Андерсену винести м'яч – Жезус подарунком португальця скористався. Крапкою став безглуздий фол Адарабьойо проти Торреса і точний пенальті у виконанні Агуеро. 3:0 – Манчестер Сіті легко переміг без участі Олександра Зінченка.