Франція U-21 – Україна U-21: де дивитись чвертьфінал Євро-2023

1 липня 2023

Молодіжна збірна України зустрічається з Францією в рамках 1/4 фіналу Євро-2024. Де дивитися гру онлайн і на якому каналі, підкаже "Футбол 24".

Матч Франція U-21 – Україна U-21 відбудеться у неділю, 2 липня, о 22:00 за київським часом. "Футбол 24" проведе текстову онлайн-трансляцію гри.

Україна на останніх хвилинах втратила перемогу над Іспанією – бойова нічия зберегла шанси на Олімпіаду

Франція U-21 – Україна U-21: де дивитися поєдинок

Чвертьфінал Євро-2023 можна переглянути безкоштовно. Матч Франція – Україна онлайн покаже Суспільне Спорт на своєму сайті, а також у YouTube. Трансляція водночас пройде на регіональних телеканалах суспільного мовлення (в ефірі T2, кабельних мережах та IPTV). Ще одну можливість подивитися гру надає MEGOGO.

Україна пройшла груповий етап без поразок. Після перемог над хорватами та румунами молодіжка розписала нічию з Іспанією. Вийшовши у плей-офф з другого місця, команда Руслана Ротаня потрапила на Францію, яка виграла всі матчі у своїй групі.

Скандал у матчі України на Євро-2023: іспанські ЗМІ звинувачують арбітра у брехні – легендарний форвард лютує