Франція - Туреччина: Понеділок 14 жовтня 2019

Другий тайм завершено!
  • 90+2

Гра на зустрічних курсах та без центру поля у останні хвилини.

• 90

4 хвилини переграють команди у другому таймі.

• 89

Іконе міг виводити свою команду уперед, але після його пострілу низом з близької відстані Гюнок знову рятує гостей! Неймовірна гра турецького голкіпера сьогодні!

• 82
    Гольову передачу на свій рахунок записує Хакан Чалханоглу.
  • 82

Гооол!!!!! Каан Айхан розстріляв ближній кут після подачі зі стандарту від Чахланоглу! У повторі помітно, як він заліз у офсайд, але VAR у відборі немає, тож гол зараховано. 1:1.

• 81
    Озан Туфан йде з поля, на заміну виходить Дженк Тосун
  • 81
    Антуан Грізманн отримує жовту картку.
  • 80

Лемар несподівано вирішив завдати удару з кута штрафного й цілив прямісінько у дев'ятку, але Гюнок стояв саме у тому куті й парирував цей удар!

• 78
    Блез Матюйді йде з поля, на заміну виходить Тома Лемар
  • 76
    Гольову передачу на свій рахунок записує Антуан Грізманн.
  • 76

Гооол!!!!! Олів'є Жиру виграв повітря у штрафному після подачі Грізманна й показав, як треба реалізовувати такі моменти! 1:0!

• 74

Варан пробивав після подачі з кутового, але точно у руки голкіперу.

• 73
    Віссам Бен-Єддер йде з поля, на заміну виходить Олів'є Жиру
  • 70

Схоже, Олів'є Жиру готується до виходу на поле.

• 69

Нічого не вдається у господарів в атаці, намертво стоїть оборона суперника. За такої гри єдина контратака турків може вирішити долю поєдинку.

• 66

Ернандес залишився один у штрафному майданчику й одразу пробив після закидання з глибини, однак за мить виявилось, що француз перебував у метровому офсайді.

• 64

"Лє Бльо" контролюють м'яч на чужій половині без просування вперед.

• 62

Цього разу Туфан отримав м'яч на підступах до штрафного й одразу пробив, але так само вище. Трохи вирівняли гру турки.

• 60

Ойвей! Турки вибігти в шалену контратаку 2-в-3, у завершенні якої Їлмаз завдавав удару з лінії штрафного, але вище воріт! Мабуть, найбільш небезпечний момент у гостей за 60 хвилин.

• 58

Лукас Ернандес виконав небезпечну навісну передачу в штрафний майданчик, але захист гостей впорався.

• 57
  • 55

Складається враження, що не вистачає гравців попереду французам, аби подолати оборонні редути суперника.

• 53
    Ахмет Чалик йде з поля, на заміну виходить Каан Айхан
  • 50

Турки заробили право на штрафний, однак шикарну подачу ніхто не зміг замкнути. Хоча, відверто, могли зараз гості карати суперника за марнотратство у першому таймі.

• 49
    Лукас Ернандес отримує жовту картку.
  • 48

Коман опиняється на газоні після зіткнення з Чаликом. Тримається за бедро француз, схоже, йому потрібна медична допомога.

• 46
    Окай Йокушлу йде з поля, на заміну виходить Хакан Чалханоглу
  • 46
    Другий тайм розпочався!
  • Схоже, таким чином турецькі футболісти та уболівальники підтримують війської дії власної країни у Сирії...

• 45+2
    Перший тайм завершено!
  • 45

+1 хвилина до першого тайму.

• 43

Під завісу тайму гра заспокоїлась. Схоже, тренери вже обмізковують, як можна змінити хід поєдинку по перерві.

• 41
  • 38

Турки зовсім не можуть втримати м'яч, постійно помиляючись у передачах та програючи підбирання.

• 36

Грізманн знову пробиває з-за меж штрафного! Здавалось, сфера уже у сітці, але ні – повз ліву стійку закрутився м'яч.

• 35

Такдемір перехопив мяч на чужій половині поля й мав нагоду розігнати контратаку, але віддав дуже неточний пас.

• 33

Продовжують тиснути господарі, але турки поки тримаються.

• 31

9(5) – 0(0) – статистика ударів на цю хвилину.

• 28

Класна подача від того ж таки Грізмана знайшла голову Варана, який цілив у самісінький правий нижній кут, сантиментрів не вистачило для взяття воріт!

• 27

Цього разу Грізманн наважився на удар здалеку, але влучив у захисника. Буде кутовий на користь господарів.

• 25

Сіссоко пробивав з лінії штрафного, Гюнок накрив цей м'яч! Гол назріває.

• 23

Помітно гостріше у останні хвилини виглядають чинні чемпіони світу, турки поки не мають змоги повноцінно вийти зі своєї половини поля.

• 21

Грізманн пробивав цього разу з відстанні одинаднятиметрової позначки, але удар у нього відверто не вийшов. Гюнок на місці.

• 18

Ох! Грізманн розібрався з захисником та класно пробив ледь увійшовши у штрафний майданчик, голкіпер парирував, але прямо на Сіссоко, який у дотик переправляв у протилежний кут, та Гюнок і з цим ударом впорався, перевівши на кутовий!

• 16

Наче не вдома грають французи сьогодні. Замість підтримки поки чутно лише невдоволення турецьких уболівальників.

• 13

Сіссоко грубо порушив правила у центрі поля – Фелікс Брих обійшовся усним попередженням.

• 11

На стадіоні чутно свист трибун, як тільки м'яч опиняється у господарів. Схоже, це свист турецьких уболівальників, яких сьогодні на Стад де Франс зібралось чимало.

• 9

"Лє Бльо" візуально більше контролюють м'яч, щоправда, поки що без загострень.

• 6

Гості дещо заспокоїли стартовий натиск суперника й тепер самі шукають можливості для розвитку власних атак.

• 3

Активніше розпочинають підопічні Дідьє Дешама. Перша атака закінчилась переведенням м'яча у штрафний з лівого флангу та несильним ударом Сіссоко – точно у руки голкіперу.

• 1
    Матч розпочався.
  • Що ж, сподіваємося, рішення провести цей матч не матиме поганих наслідків, а протистояння цього вечора буде лише футбольним – за першу сходинку групи Н...

• Є побоювання, що поєдинок і зовсім може не розпочатись, позаяк у французькому суспільстві вимагають скасувати цей матч через турецьку агресію у Сирії та напруження між країнами. Однак офіційної інформації щодо скасування чи перенесення поки що не було. Схоже, матч таки відбудеться.

• Доброго вечора, шановні читачі! Сьогодні до вашої уваги матч відбору до Євро-2020 між лідерами групи Н – Франція удома приймає збірну Туреччини.