Франція перемогла Італію у товариському матчі

Збірна Франції у рамках товариського матчу перемогла Італію з рахунком 1:3.

Товариські матчі
завершено
-

Усі ключові події у поєдинку, що проходив на стадіоні "Сан Нікола", відбулися у першому таймі. На 17 хвилині зустрічі гості вийшли вперед завдяки голу Мартіаля. Відзначимо, що асистував Антоні Поль Погба. Втім, вже за мить французам довелося виймати м'яча із власних воріт. У складі збірної Італії відзначився Пелле.

Перестрілка продовжилася і все завершилося тим, що на на 28 хвилині Жиру забив 3-ий гол в матчі, що принесло команді Дідьє Дешама перемогу у першому таймі.

Після перерви команди діяли більш обережно. Італійці намагалися зрівняти рахунок, але під завісу зустрічі пропустили черговий гол. Крапку у протистоянні поставив Кюрзава, відгукнувшись на результативну передачу Погба. Відтак, французи відсвяткували перемогу у товариському матчі із рахунком 1:3.

Товариський матч

Італія – Франція – 1:3

Голи: Пелле, 21 – Мартіаль, 17, Жиру, 28, Кюрзава, 81

Товариські матчі. Іспанія впевнено обіграла Бельгію, Греція здивувала Нідерланди