Франція – Аргентина: онлайн-трансляція матчу 1/8 фіналу ЧС-2018 – як це було

30 червня 2018 Читать на русском

Франція та Аргентина сперечалися за путівку у чвертьфінал чемпіонату світу 2018. Перемогу здобули європейці з рахунком 4:3.

Матч 1/8 фіналу ЧС-2018 Франція – Аргентина стартував о 17:00 за київським часом і завершився тріумфом "Ле Бльо".

Французи на груповому етапі посіли 1-е місце, з мінімальним рахунком здолавши Австралію і Перу та видавши першу нульову нічию турніру в поєдинку з Данією.

Франція – Аргентина – 4:3 – відео голів та огляд матчу

Мессі та Ко своє місце у плей-офф вигризали на останніх хвилинах матчу з Нігерією. Власне, це і була єдина перемога Аргентини у групі (ще аргентинці пережили розгром від Хорватії і стали єдними, хто подарував нічию Ісландії), але вона принесла команді Сампаолі друге місце.

ЧС-2018: Франція перестріляла Аргентину і вийшла у чвертьфінал, Мессі прощається з мрією

Франція: Льоріс (к) – Павар, Варан, Умтіті, Ернандес – Погба, Канте – Мбаппе, Грізманн, Матюйді – Жиру.

Аргентина: Армані – Меркадо, Отаменді, Рохо, Тальяфіко – Перес, Маскерано, Банега – Павон, Мессі (к), Ді Марія.

Франція – Аргентина: стартові склади на матч 1/8 фіналу ЧС-2018