Форвард збірної Іспанії розкрив додаткову мотивацію на дуель з Україною: "Переїзд ускладнив би завдання"

28 червня 2023 Читать на русском

Нападник піренейців Абель Руїс поділився емоціями від матчу з командою Руслана Ротаня (2:2) у третьому турі групи В Євро-2023.

"Це був складний поєдинок. Україна має дуже гарну команду, що вони й продемонстрували у перших двох іграх і у матчі з нами.

"Нам довелося перетерпіти": капітан збірної Іспанії розсипався у компліментах Україні

Вони грали дуже добре, багато атакували. А у нас, коли ми без м'яча, виникають проблеми.

Важливо було залишитись тут, у Бухаресті, щоб не змінювати місто. Між іграми декілька днів, тому переїзд ускладнює завдання. Ми грали не лише проти суперника, а й за те, щоб залишатися тут, на тій самій базі.

Роль запасного? Ми повинні використовувати хвилини, які дає нам тренер, у дебюті гри або після 70, 80 або 85 хвилин, як би це не було. Ось така єдність у нас у команді: хто приходить, той викладається на 200%. Це те, що ми намагаємося робити на благо команди. І це має значення", – цитує Руїса офіційний сайт УЄФА.

Нагадаємо, збірна України втратила перемогу над іспанцями на останній хвилині матчу і посіла, у підсумку, другу сходинку у групі В. У чвертьфіналі "синьо-жовті" зіграють з переможцем квартету D.

Іспанія – Україна: післяматчева прес-конференція Ротаня – про тишу у роздягальні, відповідь критикам та вердикт команді