Фонсека: Я задоволений перемогою, але все вирішиться в повторному матчі

16 лютого 2017 Читать на русском

Наставник "Шахтаря" Паулу Фонсека прокоментував перемогу над "Сельтою" (1:0) в рамках першого матчу 1/16 фіналу Ліги Європи.

"Це була складна гра проти хорошої команди. Дякувати Богу, нам вдавалося добре оборонятися та гарно виходити в контратаки. Думаю, якби ми забили другий гол, гра б більше відкрилася. Але ще нічого не вирішено. Все з’ясується після другого матчу.

Зрозуміло, що я задоволений перемогою. Але, якщо повернутись в минуле, то ми побачимо, що "Сельта" програла тут лише "Севільї". Тому повторюсь, у повторному матчі нам потрібно продемонструвати найвищий рівень, щоб пройти далі.

Втрата ритму у другому таймі? "Сельта" почала грати більш прямо і ми мусили сісти глибше. Заповнити цей ритм допомогла солідарність гравців "Шахтаря" після перерви", – сказав Фонсека.