Фонсека: Шахтар домінував у матчі з Олександрією

15 вересня 2018 Читать на русском

Головний тренер Шахтаря Паулу Фонсека прокоментував перемогу над Олександрією (2:0).

"Поза всякими сумнівами, дуже складний матч. Ми зустрілися з чудовою командою, яку я вітаю з тим, як вона виступає в цьому чемпіонаті. Сьогодні ми були кращими: домінували на полі й контролювали гру.

Шахтар обіграв Олександрію та зберігає лідерство у боротьбі за чемпіонство

У першому таймі суперник закрився в обороні, і її виявилося нелегко розкрити. Утім із першим забитим м’ячем поєдинок став більш відкритим. У дебюті другого тайму гольовий момент мав Болбат.

Олександрія почала частіше виходити в атаку, що надало нам більше простору та вільних зон. Ми створювали небезпеку, і, я гадаю, другий м’яч був цілком заслуженим. Ми, безперечно, виявились кращими.

Олександрія – Шахтар – 0:2 – відео голів та огляд матчу

Хочу подякувати вам за симпатії та відмінний прийом – ви завжди добре приймаєте нас тут. Відверто скажу, мені приємно приїздити до Олександрії й грати. Стадіон майже завжди заповнений. Фантастична атмосфера! Для мене це велика честь", – цитує Фонсеку офіційний сайт Шахтаря.