"Фіорентина" на останніх хвилинах вирвала перемогу над "Інтером"

14 лютого 2016 Читать на русском

У матчі 25 туру чемпіонату Італії "Фіорентина" здолала "Інтер" з рахунком 2:1 на "Стадіо Артеміо Франкі".

За флорентійців голами відзначились Борха та Бабакар. "Інтер" ж лише раз вразив ворота суперника силами Брозовіча.

Перший тайм команди провели не надто активно, та навіть при такій грі "Фіорентина" мала декілька непоганих нагод, аби відкрити рахунок. Щоправда, більше пощастило підопічним Роберто Манчіні, які змогли забити усередині першої сорокап'ятихвилинки.

Після перерви гра продовжувалася у такому ж дусі, але тепер забивала команда екс-"дніпрянина" Калініча, який, до слова, увесь матч провів на полі. Борха зумів зрівняти рахунок, а у додатковий час Бабакар взагалі вирвав для свого клубу перемогу. Що цікаво, сенегалець тоді лише з'явився на полі після заміни.

Команди догравали матч удесятьох. Спочатку другу жовту отримав "інтерист" Теллес, а на п'ятій компенсованій хвилині пряме вилучення заробив Сарате.

Таким чином, битву за третю позицію виграла команда з Флоренції, яка тепер займає бажане місце у турнірній таблиці з 49 очками у активі. Гості з Мілана перебувають на п'ятій сходинці Серії А. Це їм дозволяють зробити чесно зароблені 45 балів.