Фіаско Нойєра-нападника і заявка на історичне чемпіонство у відеоогляді матчу Байєр – Баварія – 3:0

10 лютого 23:32 Читать на русском
Автор: Андрій Булеца

Байєр розгромив Баварію у матчі лідерів Бундесліги. Дивіться відео голів та огляд зустрічі.

Байєр мав величезну перевагу до перерви, але забив лише один м'яч. За іронією долі, його оформив захисник Станішіч, який є вихованцем Баварії і досі належить мюнхенцям.

Байєр декласував Баварію у "чемпіонському" матчі – Кейн зник, Мюнхен забув "правило Ахметова" і поплатився

По перерві "фармацевти" таки добили суперника. Відзначились нестримні латералі банди Алонсо – Алекс Грімальдо та Джеремі Фрімпонг. Останній має подякувати Нойєру, який у компенсований час за рахунку 0:2 прибіг на кутовий і подарував нідерландцю вихід на майже порожні ворота. Байєр відірвався на 5 очок, крокуючи до першого чемпіонства у своїй історії.