Фассоне: Мілану треба дати час, клуб підтримує Монтеллу

16 жовтня 2017 Читать на русском

Спортивний директор Мілана Марко Фассоне прокоментував поразку команди у матчі 8 туру Серії А проти Інтера (2:3).

"Дуже образливо програвати у дербі на останніх хвилинах. У першому таймі ми грали погано, а у другій половині гри на полі вже була інша команда. Ми змогли забити два голи, але й пропустили другий гол у період, коли грали дуже добре. Пенальті? Рікардо Родрігес діяв наївно, але не хотів порушувати правила.

Конте може очолити Мілан у випадку звільнення Монтелли

Думаю, мене б назвали божевільним, якби я перед стартом сезону сказав, що у нас після восьми турів у Серії А буде чотири поразки. Однак на все свій час, і ми це розуміємо. Деколи хворому дають більше ліків, а деколи треба просто зачекати. Так ось, Мілану треба дати час. Гра не є безнадійною, клуб підтримує Вінченцо Монтеллу", – цитує Фассоне Football Italia.

Нагадаємо, Інтер переміг Мілан завдяки хет-трику Ікарді. Зараз "россонері" перебувають на 10 місці в чемпіонаті Італії з 12 очками в активі.