Фани Полісся під час матчу влучили петардою у футболіста Вереса – поліції довелось вгамовувати вболівальників силою

6 травня 2019 Читать на русском

Вболівальники Полісся відзначились з негативного боку під час матчу проти Вереса.

У додатковий час поєдинку Другої ліги між Поліссям та Вересом вболівальники господарів кинули на поле піротехнічний пристрій, який вибухнув біля футболіста Вереса. Гравцю знадобилась медична допомога.

Прикарпаття – Волинь: правоохоронці після матчу застосували проти вболівальників гостей перцевий газ

Деякі з фанатів вирішили вийти на поле, але правоохоронні органи силою зупинили представників ультрас. Через сутичку матч було перервано на кілька хвилин.

Інгулець – Зоря: шокуюче відео бійки поліції та фанатів луганців

До слова, поєдинок 24 туру Другої ліги чемпіонату України між Поліссям та Вересом закінчився з рахунком 2:1 на користь гостей.